Jméno:
Heslo:

ŠKOLNÍ DRUŽINA

Žádost o přijetí do školní družiny

Kritéria přijetí do školní družiny ro školní rok 2018/2019

ŽÁDOST O PŘIJETÍ DÍTĚTE DO ŠKOLNÍ DRUŽINY

 pro školní rok 2018/2019  

Vyplněnou žádost podejte v kanceláři školy od 1. 6. 2018 do 15. 6. 2018 (umístěna v PDF pod kritérii)

Kritéria přijetí dítěte do ŠD:

Základní kritéria:

  1. Dítě přijaté do přípravné třídy Základní školy, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace.
  2. Dítě přijaté k základnímu vzdělávání Základní školy, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace a zařazené do 1. ročníku.
  3. Dítě přijaté k základnímu vzdělávání Základní školy, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace a zařazené do 2. ročníku.
  4. Dítě přijaté k základnímu vzdělávání Základní školy, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace a zařazené do 3. ročníku dojíždějící z okolních obcí.
  5. Dítě přijaté k základnímu vzdělávání Základní školy, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace a zařazené do 3. ročníku.
  6. Dítě přijaté k základnímu vzdělávání Základní školy, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace a zařazené do 4. ročníku dojíždějící z okolních obcí.

Doplňková kritéria: 1. Pořadí podaných přihlášek.

Pyžamkový ples

Dne 1. 3. 2018 se v tělovýchovném sálku 10. základní školy konal pyžamový ples. Tohoto plesu ze zúčastnily děti 1. a 5. oddělení školní družiny. Plesem provázely paní vychovatelky Monika Marková a Petra Mandáková, které si pro děti připravily spousty zajímavých soutěží, her a samozřejmě ty nejoblíbenější hity.
Ples byl zahájen v 13:30 oblíbenou písní Gangnam style, při které se děti zahřály. Za doprovodu největších českých i zahraničních hitů se pokračovalo hrami „Vyber si svou barvu“, „Tančí plyšák okolo“ a v týmech si děti zasoutěžily například ve skákání v pytlích či spolupráci s míčem. Nechyběla ani válka družin při koulované. Také jsme se pobavili při tanci na známou píseň „Máme doma obludu“, „Jede, jede mašinka“ a „Hlava, ramena, kolena, palce“.
Závěr opět patřil tanci a poděkování všem zúčastněným za krásné róby a samozřejmě za výkony při hrách, soutěžích i tanci. Do jednotlivých oddělení jsme se rozešli v 14:45 a slíbili si další ples, na který se již moc těšíme.

Pyžamkový ples

Velikonoční jarmark

S příchodem jara se každoročně těšíme také na Velikonoce.  Na naší škole k nim tradičně patří i Velikonoční jarmark pořádaný školní družinou. V pondělí 26. 3. 2018 od 15:00 mohli rodiče a přátelé školy nasát atmosféru blížících se Velikonoc díky drobným dárkovým předmětům, které děti vyráběly ve školní družině. Za doprovodu svého dítka si tyto předměty mohli nejen prohlédnout, ale i odnést a vystavit doma.

Velikonoční jarmarkVelikonoční jarmarkVelikonoční jarmarkVelikonoční jarmarkVelikonoční jarmark

Dětská hudební show - Tvoje tvář má známý hlas

Dne 22. února 2018 proběhla ve školní družině ve spolupráci I., II. a IV. oddělení dětská hudební show pro děti, kterou jsme nazvali "Tvoje tvář má známý hlas". Akce se velmi vydařila, děti jsou tvořivé a velmi šikovné.

Hudební show

Pyžamkový ples 2

Opět po roce jsme v pátek 2. 3. 2018 uspořádali tradiční „Pyžamkový ples“. V tělovýchovném sálku se této akce zúčastnily děti z 2. a 4. oddělení.
O zábavu a organizaci plesu se staraly vychovatelky Jana Bittnerová a Kamila Dittrichová. Děti tančily, zpívaly a soutěžily. Velmi jsme se pobavili při soutěži „Závody aut“, které si děti samy vyrobily z papírových krabic ve školní družině.
Všem se tento ples líbil, již teď se těšíme na další akce.

 

Pyžamkový ples 2

Zábavné odpoledne

Poslední den praxe studentek 4. ročníku VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ v Mostě, kterou vykonávaly v naší školní družině po dobu 14 dnů, byl završen představením, které si studentky připravily.  Připravily pro děti zábavné odpoledne plné soutěží a her.  Akce se plně vydařila a dětem se odpoledne velice líbilo. Všechny děti si odnesly drobné odměny a diplomy za soutěže, které studentky sami vyrobily.

RYCHLÝ KONTAKT

Kontakty

Název školy: Základní škola, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace

Zdeňka Štěpánka 2912,
Most
434 01

Telefon: 417 639 245
Mobil: 732 960 498

E-mail: sekretariat@zs10.cz

IČ: 47326239
Nástěnka
Kalendář akcí
Jídelníček
Home Základní škola Zdeňka Štěpánka
O škole
Rodiče
SPORT
Součásti školy
Školní jídelna

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy