Zpět

Aktuality

Dějepisný víceboj

Aktuality

Pátek, 17/03/2023 Dějepisný víceboj a jeho vítězové. 

Akce "Ukliďme naši školu"

Aktuality

Středa, 15/03/2023

Workshop Vodík na základní školy

Aktuality

Úterý, 14/03/2023 14.3.2023 jsme se společně s Nadací Orlen Unipetrol stali organizátory akce Vodík na základní školy. Žáci šesti základních škol z Mostu, Litvínova a okolí se během dopoledne seznámili s potenciálem vodíku. Do svých škol si odnášeli nejen mnoho zážitků, ale také sady pro sestrojení modelů autíček s palivovými články. Akci podpořila Ing. Markéta Stará a také herec, moderátor a hlavně propagátor vodíku pan Dalibor Gondík. Moc děkujeme za skvělé dopoledne. 

Ozdravný pobyt Střevlík

Aktuality

Pátek, 17/03/2023 Od 13.3. jsou žáci čtvrtých tříd na ozdravném pobytu v Ekocentru Střevlík. Podle fotografií jsou stejně jako minule všichni spokojení. 

Učitelé a pedagogičtí pracovníci podporují vzdělávání

Aktuality

Neděle, 05/03/2023 Za asistence paní Kněžkové se zrodila krásná myšlenka na podporu vzdělání dívky z Keni. Učitelé a ostatní pedagogičtí pracovníci se bez dlouhého váhání rozhodli stát se součástí projektu nadace Kipepeo Foundation a finanční sbírkou podpořit Christine a její vzdělání, které jí do budoucna zajistí lepší životní úroveň. Za částku 18 000 Kč zajistíme dvanáctileté Christine roční vzdělávání. I pro naše žáky bude přínosné seznámit se s poznatkem, že ne všude na světě je základní vzdělání zdarma a pro…

Hodiny INF

Aktuality

Neděle, 05/03/2023 Žáci naší školy se seznamují s novou robotickou stavebnicí, tentokrát je to VEX 123. Již jsme se učili programovat v online prostředí, kde nám to šlo. Proto jsme přešli na stavebnice Lego WeDo a Lego Mindstors, kterým zadáváme příkazy pomocí tabletu nebo kodéru - programovací tabulka. Postupně budeme plnit těžší úkoly

Dívčí čtyřboj - únor

Aktuality

Úterý, 21/02/2023 Dívky na druhém stupni soutěžily v běhu, driblingu, trojskoku a dřepu. Na fotografiích můžete vidět nejúspěšnější z nich.

Otevření valentýnských schránek

Aktuality

Pondělí, 20/02/2023 V minulém týdnu naši žáci mohli vhazovat  do připravených valentýnských stránek psaní pro své kamarády i tajné lásky. Všechny dopisy jsme poté duručili spokojeným příjemcům. 

Okresní kolo olympiády v německém jazyce

Aktuality

Neděle, 05/03/2023 Dne 15.2.2023 se žákyně Blanka Křivdová z 9.A zúčastnila okresního kola olympiády v německém jazyce. V konkurenci osmi účastníků vyhrála a tím si zajistila postup do krajského kola. Za vzornou reprezentaci děkujeme a přejeme hodně úspěchů v dalším klání.

Netradiční potraviny

Aktuality

Čtvrtek, 16/02/2023 Žáci 8. ročníků si v rámci hodin Výchovy ke zdraví vyzkoušeli rozpoznávat několik obvyklých či neobvyklých potravin. Poskytnuty jim byly vzorky potravin a také informace o jednotlivých potravinách, které měli k daným vzorkům přiřadit. Dozvěděli se tak o jejich původní podobě, vlastnostech, způsobu využití, či odkud pochází.

Přejít na stránku: 1

Partneři

           Fotbal na naší škole   Házená na naší škole    Spolupráce s městskou knihovnou v Mostě