Zpět

Aktuality

Pravidla

Aktuality

Středa, 26/01/2022 Vážení zákonní zástupci,v tuto chvíli platí následující pravidla:- pokud je žák testovaný antigenním testem s pozitivním výsledkem okamžitě nastupuje do karantény a s ním každý člen společné domácnosti bez ohledu na jeho aktuální výsledek testu- pětidenní karanténu je nutné opět ukončit u dětí PCR testem s negativním výsledkem- třída odchází do karantény, pokud se ve třídě potvrdí nákaza a děti byly s rizikovým kontaktem od výsledku dva dny zpět (tedy nejdou v pondělí)- OČR nevydává škola, ale z…

Školní kolo olympiády Aj

Aktuality

Středa, 19/01/2022 Dne 12.1.2022 se od 14 hodin konalo školní kolo olympiády v anglickém jazyce. V kategorii 6.- 7.tříd se první části (poslechu) zúčastnilo 15 žáků. Do další části (konverzace na vylosované téma) postoupili 4 nejlepší. Pedagogové určili pořadí: 1. místo: Štěpán Mráz ze 7.A, 2. místo: Petra Kameníková ze 7.B, 3. místo: Nina Zudová ze 6.B. V kategorii 8.-9. tříd se první části zúčastnilo 17 žáků. Tři s nejvyšším počtem bodů postoupili a žebříček byl po konverzaci na vylosované téma stanoven takto: …

Charitativní sbírka Fondu Sidus

Aktuality

Středa, 12/01/2022 Zapojili jsme se do  projektu pro ZŠ, MŠ a SŠ pomáhající dlouhodobě nemocným dětem v ČR. Sbírka probíhá prodejem souboru her Zelníčkovi (cena 100Kč) a sad odznáčků Moře (cena 40 Kč). Jejich prodej proběhne pro žáky 1. a 2.třídy v úterý 18.1.2022 a pro žáky 3. až 5. tříd ve středu 19.1.2022. Žáky obejde ve třídách paní asistentka. Připravte si, prosím, přesnou částku. Konkrétní podobu prodejních předmětů naleznete zde.

Tandemová výuka - 4.1.2022, třída 6. B

Aktuality

Úterý, 11/01/2022 Dnes jsme propojili výuku hudební výchovy s anglickým jazykem. Společně jsme se věnovali svátku Tří králů, srovnáním tradic u nás a v Anglii, zazpívali jsme si koledu českou a přeložili do češtiny koledu anglickou. 

Práce s programem BALTÍK

Aktuality

Úterý, 11/01/2022 V rámci hodin informatiky se žáci naší školy seznamují s programováním v programu BALTÍK. Během půl roku už dosáhli značného pokroku. Ukázka programů  šachovnice                                   panelák                                   Baltík bydlí

Testování žáků ve čtvrtek

Aktuality

Středa, 05/01/2022 Vážení zákonní zástupci, žáci, vzhledem k organizaci zitřejšiho testovani je nutné, aby všichni žáci měli vyučovani od 8,00 hod. Žáci se sejdou na první vyučovací hodinu ve své kmenové tříde, kde testovani proběhne. Stejně bude probíhat testování i přiští čtvrtek, t.j. 13.1. Děkujeme za pochopení.

Soutěž s Bendym

Aktuality

Úterý, 11/01/2022 Žáci 9. ročníku se úspěšně zapojili do celorepublikové soutěže hokejbalových dovedností a umístili se na velmi pěkném třetím místě. Děkujeme Martinovi Havlíkovi, Ondrovi Voženílkovi, Matějovi Bernardovi a Petru Studničkovi za reprezentaci naší školy. video - DOVEDNOSTNÍ SOUTĚŽE

Vánoce

Aktuality

Středa, 22/12/2021 Přejeme krásné prožití vánočních svátků a v novém roce spousty pohody, lásky, štěstí a zdraví.  Zaměstnanci a žáci 10.ZŠ Most Koukněte, jak nám to jde :-)

Vánoční svícny

Aktuality

Středa, 22/12/2021 Krásné vánoční svícny vyrobili pro seniory v Alzheimercentru v Mostě žáci druhého stupně. Děkujeme. 

Pomáháme zvířátkům

Aktuality

Úterý, 21/12/2021 Každý rok před Vánoci vyhlašujeme ve škole sbírku pro zvířátka v útulku. Moc děkujeme našim žákům a jejich rodičům, kteří letos připravili pro pejsky a kočičky obrovské množství dárků. Vzhledem k epidemické situaci si letos pro dárky nemohou přijet pracovníci útulku z Žimu u Teplic, proto jim je zítra paní učitelky osobně dovezou. 

Přejít na stránku: 134

Partneři

           Fotbal na naší škole   Házená na naší škole    Spolupráce s městskou knihovnou v Mostě