Zpět

Aktuality

Zájezd do Španělska

Aktuality

Úterý, 18/06/2024 Na konci minulého školního roku se v hlavě paní učitelky Moníky Németové Mikulové zrodil nápad uspořádat školní zájezd do Španělska. Rok se s rokem sešel a my jsme skutečně 7. června 2024 vyrazili směr Španělsko. Po 1660 km jsme byli v cíli, konkrétně v kempu Solmar v Blanes. Unavení, ale natěšení na týden před námi. A bylo to skvělé. Kromě slunce, moře a bazénu jsme si užili i Aqualand Marineland s delfíny a lachtany, vyřádili jsme se na tobogánech a jiných atrakcích. Navštívili jsme Barcelonu,…

Turnaj v beeballu

Aktuality

Pátek, 14/06/2024 Výborný souboj pátých ročníků, kde jen o jeden bod nám uniklo vítězství a krásné druhé místo i pro čtvrťáky z nejvíce obsazené skupiny šesti týmů, takový byl středeční turnaj.Gratulujeme!

Vrstevnické učení 9.C a 5.C

Aktuality

Pátek, 14/06/2024 Žáci 9.C a 5.C si užili společnou hodinu přirodovědy. Deváťáci připravili aktivity na téma Kosterní soustava. Společné učení probíhalo velmi přatelsky. Žáci se vzájemně podporovali, hodnotili a efektivně spolu komunikovali.

Vrstevnické učení naruby

Aktuality

Pátek, 14/06/2024 Vrstevnické učení? Ano, to známe! Vrstevnické učení "NARUBY "? Hmm, něco nového? Ano, chtěli jsme vyzkoušet něco nového! Představte si, že žák 2.třídy vedé hodinu fyziky v 9.třídě! Skutečně? Ano. Adam Hlas z 2.A připravil velmi zajímavou hodinu fyziky pro žáky 9.C a 9.B o sluneční soustavě. Prezentoval zajímavosti o planetách sluneční soustavy, vzdálenosti objektů od Slunce, počty měsíců a vše pomocí krásných fotografií. Všem žákům se výjimečná hodina velmi líbila.

Škola v přírodě v Zásadě u Kadaně 2. - 7. června

Aktuality

Čtvrtek, 13/06/2024 Škola v přírodě v Zásadě u Kadaně tříd 6.A, 7.A a 7.C od 2.6. do 7. 6

Den dětí

Aktuality

Pondělí, 10/06/2024 Mezinárodní den dětí je sice 1.6., ale naši deváťáci připravili oslavu pro děti z 1. stupně už na pátek 31.5. Bylo připraveno celkem deset stanovišť, a to jak sportovních, tak i takových, kde se muselo i trošku přemýšlet nebo spolupracovat. Komu to bylo málo, mohl si v tělocvičně zahrát fotbal nebo florbal. Počasí nám vyšlo a děti si soutěžní dopoledne užily. Video zde

Krajské kolo soutěže Mladý zdravotník

Aktuality

Pondělí, 10/06/2024 Dne 24.května jsme vyrazili do Děčína na krajské kolo soutěže Mladý zdravotník. Přestože jsme skončili na 5. a 7. místě, žáci předvedli pozoruhodné schopnosti a vědomosti v rámci první pomoci. Všem ukázali, že dokážou zachránit lidský život.

7.B - výlet na hrad Hněvín

Aktuality

Úterý, 04/06/2024 Kliknutím na nadpis článku zobrazíte více informací.

Den šílených účesů

Aktuality

Úterý, 04/06/2024 Kliknutím na nadpis článku zobrazíte více informací.

Výlet do Prahy

Aktuality

Středa, 29/05/2024 V pondělí 27.5. navštívila část 8. a 9. tříd jedny z nejkrásnějších míst Prahy, konkrétně Pražský hrad a jeho nádvoří, Chrám sv. Víta, Vladislavský sál, baziliku sv. Jiří a Zlatou uličku. Snahou bylo nejen poznat tato krásná a důležitá místa, ale také využít angličtinu a naučit se být průvodcem pro cizince. Cestou zpět k autobusu jsme si užili i jízdu metrem, která byla pro některé ta úplně první.

Přejít na stránku: 134567

Partneři

           Fotbal na naší škole   Házená na naší škole    Spolupráce s městskou knihovnou v Mostě