Zpět

Zájezd do Španělska

Zpět na seznam článků

Na konci minulého školního roku se v hlavě paní učitelky Moníky Németové Mikulové zrodil nápad uspořádat školní zájezd do Španělska. Rok se s rokem sešel a my jsme skutečně 7. června 2024 vyrazili směr Španělsko. Po 1660 km jsme byli v cíli, konkrétně v kempu Solmar v Blanes. Unavení, ale natěšení na týden před námi. A bylo to skvělé. Kromě slunce, moře a bazénu jsme si užili i Aqualand Marineland s delfíny a lachtany, vyřádili jsme se na tobogánech a jiných atrakcích. Navštívili jsme Barcelonu, hlavní promenádu La Rambla s místními trhy a krásný park Güell. V Muzeu Salvátora Dalího jsme obdivovali jeho umění, ale už jsme se těšili zpátky k moři. Týden utekl jako voda a nás čekalo balení, velký úklid a dlouhá cesta domů. Nikomu z nás se nechtělo a chtěli jsme ještě aspoň den dva zůstat. Teď už jsme doma, přivezli jsme si spoustu zážitků, vznikla nová kamarádství a možná i tajné lásky.


GaleriePartneři

           Fotbal na naší škole   Házená na naší škole    Spolupráce s městskou knihovnou v Mostě