logotyp

Úspěchy našich žáků

Náš úspěch ve vybíjené

Krátké video z vybíjené můžete shlédnout zde

Přebor atletiky

V přeboru družstev mladších žáků, které se konalo 15.5.2019 v Chomutově. Atletický klub Most, ve kterém jsou žáci naší školy se  umístil na prvním místě. Gratulujeme Denise Videmanové k 1. místu v hodu oštěpem a Lucii Zwolinské k 1. místu v běhu na 150 m a k 1. místu ve skoku dalekém.

Dne 14.5.2019 se konal přebor drustev starších žáků v Ústí nad Labem. Družstvo Atletického klubu Most obsadilo 1. místo. Gratulujeme naší žákyni Barboře Kutové k 3. místu ve skoku dalekém.

Dopravní soutěž

Dopravní soutěžDopravní soutěž

Soutěž v anglickém jazyce

Soutěž v anglickém jazyceÚspěch našich žáků v soutži Croos-Shool Running, gratulujeme, jsme na vás hrdí.

Mistrovství ČR v JUDU

Ve dnech 20. až 21. října 2018 proběhlo v Ostravě Mistroství české republiky v JUDU. Rádi se chlubíme úspěchy našich žáků, kteří se tohoto zápolení zúčastnili a takto se umístili.

Matěj Výborný z IX.B se umístil na 3 místě ve své kategorii
Karel Bednář ze třídy VII.C na 7. místě ve své kategorii
Jakub Bednář ze třídy VII.C na 12. místě ve své kategorii

Chlapcům GRATULUJEME.

Den jazyků

Den jazyků

Dne 16. 10. 2018 se třída IX. A zúčastnila soutěže „ 13 stupňů ke zlaté“ v rámci projektového dne „Den jazyků“ na SSŠ MEP v Mostě. Soutěž se týkala vědomostí o různých státech z oblasti zeměpisu, anglického a německého jazyka (např. poznávali hymny a vlajky různých států, luštili křížovky, přiřazovali slovíčka). Úkoly byly plněny na třinácti stanovištích, na každý úkol měli žáci limit 10 minut. Učitelé na stanovištích byli velmi vstřícní a vytvářeli příjemnou atmosféru. Soutěž byla rozdělena pro žáky základních škol a pro studenty střední školy.

Naši žáci obsadili 1. místo, obdrželi diplom a k tomu věcné ceny. Všem se soutěž líbila.

Den jazyků

Nejlepší mladí zdravotníci

Na naši školu chodí nejlepší mladí zdravotníci

Potvrdily to výsledky tradiční každoroční soutěže Mladý zdravotník, kterou pořádá Český červený kříž. Družstvo žákyň pátých tříd se umístilo na prvním stupínku okresního kola a postupují tak začátkem června do krajského klání v nedalekých Teplicích. Úspěšní byli i žáci kategorie starší, a to děti z osmých tříd.

Naši šikovní žáčci vědí, jak poskytnout první pomoc, umí nepřímou masáž srdce, poradí si se zastavením tepenného krvácení nebo silného krvácení z nosu, dokáží transportovat zraněného
a rychle přivolat lékařskou první pomoc. Přejeme jim mnoho úspěchů i v dalším kole soutěže a možná také, aby se v životě nesetkali se situacemi, kde by tyto svoje znalosti a dovednosti museli uplatnit. 

Krajský přebor v Atletice

Úspěšná atletka

Dne 6.6.2018 reprezentovala i naši školu žákyně Barbora Kutová, která v krajském přeboru v atletice v Ústí nad Labem získala 1. místo  ve skoku do dálky - 4,73 m 
a 2 místo ve skoku do výšky - 1,47 m.

Gratulujeme a jsme na ni pyšní.

Úspěšní matematici

Úspěšný řešitel Pythagoriády

Dne 29. května 2018 proběhlo okresní kolo Pythagoriády na Středisku volného času v Mostě. Náš žák Danile Mašek byl jediným úspěšným řešitelem a obsadil 1. místo.
Gratulujeme k tomuto úsúěchu a přejem mnoho dalších úspěchů.

Svátek fotbalu

Svátek fotbaluSvátek fotbalu

Žáci naší školy se zúčastnili Svátku fotbalu – republikového finále McDonald´s Cupu. Tento již 21. ročník se konal v našem kraji na fotbalovém stadionu v Ústí nad Labem. Patronem tohoto ročníku byl slavný český fotbalista Jaromír Zmrhal. Konkurence byla veliká, celkem 16 družstev z celé republiky. Naši chlapci si vedli velice dobře, jenom jediný gól nám nedovolil postoupit mezi první čtyři týmy. Umístili jsme se na krásném sedmém místě. Všichni si dva sportovní dny užili, kromě zápasů si děti prohlédly i ústeckou zoologickou zahradu. Těšíme se na příští ročník a věříme, že znovu uspějeme.
Gratulujeme naši sportovcům, umístili se na krásném 7. místě v soutěži, do které bylo zapojeno přes 4 000 škol z České republiky.
Konečné výsledky základních skupin:

Skupina A
1. ZŠ Eden, Praha - 9 bodů, 12:4

2. ZŠ Zdeňka Štěpánka, Most - 6 bodů, 7:5
3. ZŠ Pionýrů, Sokolov - 3 body, 11:8
4. ZŠ Školní, Velké Meziříčí - 0 bodů, 1:14

Most - Sokolov 3:1
Velké Meziříčí - Praha 0:4

Sokolov - Praha 3:5
Most - Velké Meziříčí 3:1

Velké Meziříčí - Sokolov 0:7
Praha - Most 3:1


Svátek fotbalu - výsledky

Úspěch našich fotbalistů

Úspěch našich malých fotbalistů na 21. ročníku McDonald´s Cupu.

Ve dnech 19. 4., 3. 5. a 17. 5. proběhl 21. ročník  McDonald´s Cupu ve fotbalu, kterého se zúčastnili žáci 1. – 5. ročníku naší školy.
Pod vedením učitele a trenéra Jiřího Lovíška postoupily oba týmy skupina A - žáci 1. – 3. ročníku a skupina B – žáci 4. – 5. ročníku, až do krajského kola, které se tentokráte konalo v Mostě na hřišti FC Baníku Souš.

Po slavnostním zahájení a nástupu všech škol se rozpoutala bitva o postup do republikového kola.

Oba naše týmy statečně bojovaly ve velké konkurenci a ve skupině A se naši malí fotbalisté umístili na pěkném 6. místě a skupinu B naši žáci vyhráli a postupují do republikového kola, které se uskuteční
29. – 30. 5. v Ústí nad Labem.
Velkou motivací pro vítězství v krajském kole byla odměna v podobě účasti vítězného týmu na rozlučce fotbalisty Tomáše Rosického v Praze, ale také hezké a hodnotné ceny hlavního sponzora  Mc Donald´s. Ten celou akci zajistil občerstvením pro žáky, oddechovou zábavnou zónou mezi zápasy a pro všechny zúčastněné týmy poskytl drobné dárky.

Držme palce našim postupujícím fotbalistům v republikovém kole.  

RYCHLÝ KONTAKT

Kontakty

Název školy: Základní škola, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace

Zdeňka Štěpánka 2912,
Most
434 01

Telefon: 417 639 245
Mobil: 732 960 498

E-mail: sekretariat@zs10.cz

IČ: 47326239

bankovní spojení: 212463816/0600

datová schránka: m4zv8v7
Home Základní škola Zdeňka Štěpánka
Škola
AKTUALITY
Rodiče
SPORT
Družina
Školní jídelna

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy