Jméno:
Heslo:

Nástěnka

Podpora technického a polytechnického vzdělávání

Město Most ve spolupráci s investory ze SPZ Joseph natočilo krátké motivující video, které se týká podpory technického a polytechnického vzdělávání. 

Video můžete shlédnout ZDE


Turnaj „O pohár primátora města Mostu ve florbalu“ pro žáky 1. stupně základních škol

Dne 16. 10. 2019 se naše škola zúčastnila 5. ročníku turnaje „O pohár primátora města Mostu ve florbalu“. Soutěžili jsme ve dvou kategoriích - mladší žáci ze 2. - 3. třídy a starší žáci ze 4. - 5. třídy.

Mladší žáci obsadili krásné 3. místo a starší žáci se umístili na 2. místě, přičemž od celkového vítězství je dělil jediný gól, a to v rovnocenném a do poslední minuty napínavém utkání.

Všem žákům děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy a gratulujeme ke skvělému umístění.

Školička hrou

Školička hrou

Pěvecké vystoupení a Dílničky pro šikovné ručičky

Dne 3. 10. 2019 se žáci třídy 2. C naší školy a děti Mateřské školy, Most, Hutnická 2938, příspěvková organizace sešli v prostorách Mateřské školy Pastelka, aby si společně zazpívali a vyrobili podzimní výzdobu – roztomilé ježky. Děti si pod vedením pedagogů Mgr. Adriany Novákové a Ivany Šímové vzájemně předaly nové informace z oblasti přírodních věd. Vzhledem k tomu, že se dětem akce moc líbila, přislíbily si další spolupráci.

Spolupráce s Mateřskou školou

Nechme rozkvést park Střed

Dne 3. 10. 2019 se dvě oddělení školní družiny naší školy, pod vedením vychovatelek Petry Mandákové, DiS. a Šárky Maškové, zúčastnily akce města Mostu „Nechme rozkvést park Střed“. Děti vyrobily květiny z papíru, které do parku odvezly a vyzdobily jimi kousek parku.

Kvetoucí park

Deváťáci položili své kameny na památku.

Deváťáci položili své kameny na památku.Žáci devátých ročníků zahájili novou tradici - položení ručně malovaného kamene na památku. Kameny se jim povedly. Děkujeme Ing. Petře Polcarové za to, že se žákům věnovala a zahájila s nimi novou tradici školy.

Nová tradice - malované kameny

Za uhlím a permoníky

"Za uhlím a permoníky" - krásná akce. Děkujeme kolektivu Ekologického centra Most pro Krušnohoří za skvělý program, který se našim žákům moc líbil.

http://www.ecmost.cz/clanky.php?page=permonici1

Rys ostrovid - RÝša u nás ve škole

Rys ostrovid - RÝša u nás ve škole28.2.2019 nás navštívil RÝša - rys ostrovid se svým pánem. Měli jsme besedu, a víme, že je nutné rysy u nás v republice chránit. Pomozte nám i vy.

Rys ostrovid

RYCHLÝ KONTAKT

Kontakty

Název školy: Základní škola, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace

Zdeňka Štěpánka 2912,
Most
434 01

Telefon: 417 639 245
Mobil: 732 960 498

E-mail: sekretariat@zs10.cz

IČ: 47326239

bankovní spojení: 212463816/0600

datová schránka: m4zv8v7
Nástěnka
Kalendář akcí
Jídelníček
Home Základní škola Zdeňka Štěpánka
O škole
Rodiče
SPORT
Součásti školy
Školní jídelna

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy