Heslo:

Úspěchy našich žáků

Nejlepší mladí zdravotníci

Na naši školu chodí nejlepší mladí zdravotníci

Potvrdily to výsledky tradiční každoroční soutěže Mladý zdravotník, kterou pořádá Český červený kříž. Družstvo žákyň pátých tříd se umístilo na prvním stupínku okresního kola a postupují tak začátkem června do krajského klání v nedalekých Teplicích. Úspěšní byli i žáci kategorie starší, a to děti z osmých tříd.

Naši šikovní žáčci vědí, jak poskytnout první pomoc, umí nepřímou masáž srdce, poradí si se zastavením tepenného krvácení nebo silného krvácení z nosu, dokáží transportovat zraněného
a rychle přivolat lékařskou první pomoc. Přejeme jim mnoho úspěchů i v dalším kole soutěže a možná také, aby se v životě nesetkali se situacemi, kde by tyto svoje znalosti a dovednosti museli uplatnit.

Úspěch našich fotbalistů

Úspěch našich malých fotbalistů na 21. ročníku McDonald´s Cupu.

Ve dnech 19. 4., 3. 5. a 17. 5. proběhl 21. ročník  McDonald´s Cupu ve fotbalu, kterého se zúčastnili žáci 1. – 5. ročníku naší školy.
Pod vedením učitele a trenéra Jiřího Lovíška postoupily oba týmy skupina A - žáci 1. – 3. ročníku a skupina B – žáci 4. – 5. ročníku, až do krajského kola, které se tentokráte konalo v Mostě na hřišti FC Baníku Souš.

Po slavnostním zahájení a nástupu všech škol se rozpoutala bitva o postup do republikového kola.

Oba naše týmy statečně bojovaly ve velké konkurenci a ve skupině A se naši malí fotbalisté umístili na pěkném 6. místě a skupinu B naši žáci vyhráli a postupují do republikového kola, které se uskuteční
29. – 30. 5. v Ústí nad Labem.
Velkou motivací pro vítězství v krajském kole byla odměna v podobě účasti vítězného týmu na rozlučce fotbalisty Tomáše Rosického v Praze, ale také hezké a hodnotné ceny hlavního sponzora  Mc Donald´s. Ten celou akci zajistil občerstvením pro žáky, oddechovou zábavnou zónou mezi zápasy a pro všechny zúčastněné týmy poskytl drobné dárky.

Držme palce našim postupujícím fotbalistům v republikovém kole.

Svátek fotbalu

Svátek fotbaluSvátek fotbalu

Žáci naší školy se zúčastnili Svátku fotbalu – republikového finále McDonald´s Cupu. Tento již 21. ročník se konal v našem kraji na fotbalovém stadionu v Ústí nad Labem. Patronem tohoto ročníku byl slavný český fotbalista Jaromír Zmrhal. Konkurence byla veliká, celkem 16 družstev z celé republiky. Naši chlapci si vedli velice dobře, jenom jediný gól nám nedovolil postoupit mezi první čtyři týmy. Umístili jsme se na krásném sedmém místě. Všichni si dva sportovní dny užili, kromě zápasů si děti prohlédly i ústeckou zoologickou zahradu. Těšíme se na příští ročník a věříme, že znovu uspějeme.
Gratulujeme naši sportovcům, umístili se na krásném 7. místě v soutěži, do které bylo zapojeno přes 4 000 škol z České republiky.

Úspěšná atletka

Dne 6.6.2018 reprezentovala i naši školu žákyně Barbora Kutová, která v krajském přeboru v atletice v Ústí nad Labem získala 1. místo  ve skoku do dálky - 4,73 m
a 2 místo ve skoku do výšky - 1,47 m.

Gratulujeme a jsme na ni pyšní.

Úspěšní matematici

Úspěšný řešitel Pythagoriády

Dne 29. května 2018 proběhlo okresní kolo Pythagoriády na Středisku volného času v Mostě. Náš žák Danile Mašek byl jediným úspěšným řešitelem a obsadil 1. místo.
Gratulujeme k tomuto úsúěchu a přejem mnoho dalších úspěchů.