logotyp

Služby rodičům v Ústeckém kraji

 


Dne 1. 9. 2016 byl zahájen projekt "Služby rodičům v Ústeckém kraji“ s registračním číslem CZ.03.1.51/0.0./0.0/15_013/0000079, který je zaměřen na nabídku služeb rodičům ve formě zajištění péče o děti 1. stupně základních škol v regionech Mostecka, Litvínovska, Chomutovska.

V rámci projektu jsou od září 2016 nabízeny zdarma služby dětských klubů fungujících při základních školách a v době hlavních i vedlejších školních prázdnin pak různé druhy příměstských táborů.  Tyto služby umožní rodičům, aby mohli bez komplikací být účastni na trhu práce popř. aktivně hledat nové pracovní uplatnění. Do projektu jsou nyní zapojeny v Mostě Základní škola, Most, Vítězslava Nezvala 2614, příspěvková organizace; Základní škola, Most, Jakuba Arbese 2454, příspěvková organizace; Základní škola, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace; v Litvínově Základní škola Janov, kde probíhají dětské kluby i příměstské tábory a nově připravují se tábory v SSZŠ Podkrušnohorská. Dále je zapojena škola v Březně u Chomutova a ve Vejprtech, kde probíhají jak dětské kluby, tak příměstské tábory.

Projekt je realizován Vzdělávacím centrem Genesia, z.s. se sídlem Kochova 1417, Chomutov (kontaktní osoba Bc. Blanka Lozináčková - b.lozincakova@asista.cz). Projekt je spolufinancován ESF a státním rozpočtem ČR v rámci výzvy Operačního programu zaměstnanost.

Provoz Dětského klubu:

Pondělí - pátek 6:00 hod. - 7:40 hod.  11:40 hod. - 17:00 hod.

Hlavní pečující osoba: Martina Pýchová

Vedlejší pečující osoba: Šárka Egermaierová

Možnost příměstských táborů během dodatkových prázdnin.

Home Základní škola Zdeňka Štěpánka
Škola
AKTUALITY
Rodiče
SPORT
Družina
Školní jídelna

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy