Zpět

Aktuality

Předávání vysvědčení

Aktuality

Čtvrtek, 04/07/2024 Kliknutím na nadpis článku zobrazíte více informací.

Předání odměn nejúspěšnějším olympionikům

Aktuality

Čtvrtek, 04/07/2024 Nejúspěšnější třídní kolektivy na 1. i 2. stupni obdržely odměny za své snažení. 

Přejeme Vám krásné prázdniny

Aktuality

Čtvrtek, 04/07/2024 Odkaz na video - https://youtube.com/shorts/mPu5n40dmk4?feature=shared

Souboj Titánů

Aktuality

Pátek, 28/06/2024 V horkém počasí, za podpory svých spolužáků a hlasitého povzbuzování třídních učitelek ve středu proběhl souboj dvou našich nejlepších běžců, Andreje Čonky ze 6. C a Honzy Plice ze 7. C. Vítězem běhu na 1000 m se stal Andrej s časem 3 min 55 s , ale gratulujeme i Honzovi, protože v tomto počasí to byl od obou skvělý výkon.

Třídní výlet 7.C na zámku Červený Hrádek

Aktuality

Pátek, 28/06/2024 Třídní výlet 7.C na zámku Červený Hrádek

Slavnostní šerpování žáků devátých tříd

Aktuality

Čtvrtek, 27/06/2024 Středa 26.6. byla pro naše deváťáky jedním z nejdůležitějších dnů tohoto školního roku. V tento den probíhalo tradiční šerpování našich "devítek". Děvčata byla za dámy a chlapci za mladé gentlemany, rodiče se dojímali a všem postupně došlo, že je to konec. Konec působení na základní škole a začátek možná dospělejšího života. I přes velké teplo si všichni tuto slavnost užili. Deváťákům přejeme do dalšího života jen to nejlepší .

Krajské kolo v malé kopané

Aktuality

Čtvrtek, 27/06/2024 Po úspěšném okresním kole v malé kopané naše fotbalisty čekalo pokračování v podobě krajského kola. Po velmi bojovném výkonu se naše škola umístila na 5. místě v celém Ústeckém kraji. Moc děkujeme za reprezentaci školy. Video - https://youtube.com/shorts/rOuHxJ_axmw?feature=shared

Výsledky zařazení do ŠD

Aktuality

Středa, 26/06/2024 Aktuální výsledky zařazení žáků do školní družiny naleznete zde.  Společně se zřizovatelem a příslušnými orgány řešíme možnost navýšení kapacity ŠD a věříme, že je vše na dobré cestě, abychom mohli následně vyhovět všem žadatelům. Děkujeme za pochopení. 

Závody dračích lodí na Matyldě

Aktuality

Středa, 26/06/2024 Video - https://youtu.be/yG2ScxrM6H8?feature=shared

Školní florbalový turnaj 6. - 7. ročníků

Aktuality

Středa, 26/06/2024 Florbalový turnaj 6. - 7. ročníků

Přejít na stránku: 1

Partneři

           Fotbal na naší škole   Házená na naší škole    Spolupráce s městskou knihovnou v Mostě